ירידה חדה: 3 טיפים למשחק מקדים בלתי נשכח

אחד הדברים הכי כיפים ומשמחים במהלך יחסי מין הוא המשחק המקדים. משחק מקדים הוא זה שמתניע את העניינים, וזה שגורם לנו להעלות את הדופק ולהתחיל באקט מיני סוער ומספק.

כל משחק מקדים הוא קצת אחר, אבל בשביל שתוכלו לגוון מדי פעם בצורה קצת יותר מדליקה.

הכנו לכם כאן 3 טיפים למשחק מקדים בלתי נשכח, ותאמינו לנו – אתם עומדים להודות לנו על זה!

 

משחק מקדים עם משחקי תפקידים – לצאת קצת מהשגרה

כן, אתם יודעים שאתם זה אתם ושבני הזוג שלכם הם בני הזוג שלכם, אבל מה עם קצת לצאת מהקופסה? משחק מקדים שכולל משחקי תפקידים, יכול לרענן את שגרת חיי המין הקבועה שלכם, ולתבל אותה בקצת עניין. משחקי תפקידים יכולים לבטא את הפנטזיות הכי סוערות שלכם, והם מגוונים את חיי המין שלכם בצורה סופר משמעותית.

 

אוכל ויחסי מין – הולכים טוב ביחד

כשמדברים על משחק מקדים, מדברים על כל הדברים שהכי עושים לכם את זה – במקום אחד.

אוכל הוא חלק משמעותי מאוד בחיים שלנו, והוא יכול להשתלב בצורה מושלמת עם משחק מקדים. לא, אנחנו לא מדברים כאן על סטייקים ופסטות, אבל שילוב של תותים או שוקולד, לדוגמה, עם יחסי המין שלכם, יכול להיות שילוב לא פחות ממנצח.

כמו התותים והשוקולד, גם משחקים עם פירות אחרים וסירופים אחרים יכולים לעשות לכם ממש כיף, וגם הקצפת המתוקה יכולה לקחת כאן חלק. מה שכן, שימו לב לא להשתמש בסירופים דביקים, שלא תצרכו להתעסק בבלאגן גדול של ניקיון אחר כך.

 

משחק מקדים עם צעצועי מין – כי למה להסתפק רק במה שיש לכם?

כן, לכם יש את היכולות והביצועים שלכם, וגם לצד השני יש את היכולות והביצועים שלו, אבל למה לא להוסיף לכל הדבר הזה גם קצת צעצועים? בין אם תבחרו באזיקים, כיסוי עיניים, נוצה או ביצים סיניות, צעצועי המין יכולים להפוך את יחסי המין השגרתיים שלכם למשהו יוצא דופן.

דרך אגב, אין כל סיבה להשתמש בהם רק פעם אחת. צעצועי מין יכולים לשמש אתכם במשך כמה וכמה אקטים מיניים, והם יכולים להישאר איתכם לאורך שנים ארוכות.

 

טיפ הזהב – משחק מקדים עם חומרים להגברת הזקפה

ידוע שבלי זקפה איתנה, יחסי המין שלכם לא יכולים להתקיים כסדרם. בין אם אתם נהנים ממנה באופן רגיל, ובוודאי כאשר אתם מתקשים להגיע אליה – שימוש בחומרים כמו סיאליס, ויאגרה, לויטרה או קמגרה יכולים להפוך את יחסי המין שלכם ללונה פארק ללא מעצורים.

ברגע שאתם עושים שימוש בחומרים האלו, הזקפה שלכם הופכת להרבה יותר קשיחה, איתנה ועמידה, ואתם והפרטנרים שלכם יכולים להנות מיחסי מין לא פחות ממטורפים. אז קדימה, לכו להנות כמו שצריך מהאקטים המיניים שלכם!

סיפורי סקס נוספים
איך מאבחנים אין אונות
מידע למבוגרים
איך מאבחנים אין אונות?

אימפוטנציה, המכונה בדרך כלל הפרעת זיקפה, היא בעיה נפוצה המשפיעה על גברים בכל הגילאים. מצב זה, המאופיין בחוסר יכולת להשיג או לשמור על זקפה, יכול

המשך לקרוא »
מידע למבוגרים
מי יהיו פטורים ממס ההכנסה?

לאחר אבחון מחלה כרונית או פציעה בתאונת דרכים, החיים עלולים להשתנות במספר מובנים. ראשית, במובן הפיזי – הפגוע נאלץ להתמודד עם ההשלכות הפיזיות של האירוע.

המשך לקרוא »